Přísupnost webu

 • Prohlášení o přístupnosti • Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

  Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

  Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

  Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

  V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOCX. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

  Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmastera.  Měsíční plán Harmonogram akcí
  DOPORUČUJEME
  Rekvalifikace Kontakty-škola Dokumenty